Czterech kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Czterech kierowcĂłw straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość",

w którym piszą, że "Długi czerwcowy weekend trwa, dlatego policja apeluje do kierowcĂłw o rozsądek i przestrzeganie przepisĂłw ruchu drogowego. Tylko podczas minionego weekendu na terenie powiatu prudnickiego czterech kier (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.