Czterech kierowcĂłw straciĹo prawo jazdy za nadmiernÄ prÄdkoĹÄ
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "Czterech kierowcĂłw straciĹo prawo jazdy za nadmiernÄ
prÄdkoĹÄ",
w którym piszą, że
"DĹugi czerwcowy weekend trwa, dlatego policja apeluje do kierowcĂłw o rozsÄ
dek i przestrzeganie przepisĂłw ruchu drogowego. Tylko podczas minionego weekendu na terenie powiatu prudnickiego czterech kier (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.